Project Manager (zespół Analytics)

  • Wrocław, Remote
  • 10 000 - 16 000 PLN net (B2B)

W Piwik PRO wspólnymi siłami, w biurze w samym centrum Wrocławia oraz zdalnie, rozwijamy i dostarczamy klientom (wśród nich wiele globalnie rozpoznawalnych marek ze świata biznesu i instytucji rządowych) zestaw narzędzi dla analityków i marketerów.

Obecnie poszukujemy doświadczonego Project Managera, który dołączy do 10-osobowego zespołu odpowiadającego za rozwój głównego modułu analitycznego w Piwik PRO Analytics Suite. Będziesz mieć okazję współtworzyć rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla narzędzi takich gigantów, jak Google Analytics czy Adobe Analytics.

Jako Project Manager będziesz współpracować z Product Managerem nad realizacją strategii rozwoju modułu Analytics, a także wspierać interdyscyplinarny zespół produktowy w skutecznym budowaniu i wdrażaniu rozwiązań.

Jeżeli praca z ludźmi, wydobywanie ich potencjału, wspieranie w realizacji zadań jest tym co sprawia Ci przyjemność i jesteś skutecznym liderem / skuteczną liderką, bardzo chętnie porozmawiamy.

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Minimum 4 lata w branży IT
  • Minimum 4 lata w pracy z zespołem developerskim wytwarzającym oprogramowanie na stanowisku Project Manager, Team Leader, Scrum Master lub podobnym
  • Biegłość w SCRUM-ie – znajomość i efektywne prowadzenie ceremonii SCRUM-owych
  • Efektywne prowadzenia spotkań (facylitacja) na miejscu i zdalnie – umiejętności komunikacyjne i zasób narzędzi do pracy na spotkaniach
  • Doświadczenie we wspieraniu rozwoju członków zespołu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Myślenie strategiczne – umiejętność przełożenia strategii firmy na działania w zespole
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Zarządzanie interesariuszami – komunikacja, budowanie relacji
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Confluence
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty, które wpłyną pozytywnie na Twoją kandydaturę:

  • Wykorzystywanie w pracy z zespołem nowoczesnych narzędzi dla liderów opartych o takie koncepcje, jak Management 3.0 lub podobne
  • Wiedza z zakresu analityki webowej (przykładowo praktyczna znajomość narzędzia Google Analytics, Adobe Analytics lub podobnego)
  • Praktyczna znajomość metody User Story Mapping
  • Wiedza techniczna (np. praca w przeszłości w roli technicznej)
  • Praca z metodą OKR

Obowiązki:

  • Współtworzenie i egzekucja roadmapy produktu – dostarczanie zaplanowanych rozwiązań w założonym czasie, planowanie pracy metodą User Story Mapping
  • Organizacja projektowa – zarządzanie backlogiem, dokumentacją projektową
  • Zarządzanie wydawaniem nowych wersji produktu (release management)
  • Organizacja procesów w zespole – dbanie o utrzymywanie istniejących procesów, dostosowywanie ich do bieżących potrzeb oraz tworzenie nowych
  • Koordynacja zadań angażujących wiele zespołów produktowych – wsparcie w komunikacji na etapach projektowania, budowania i wdrażania rozwiązań w produkcie
  • Rozwiązywanie konfliktów wewnątrz zespołu i pomiędzy zespołami
  • Wsparcie w rozwoju członków zespołu
  • Dbałość o dobrą atmosferę i relacje w zespole
  • Motywowanie zespołu do działania

Wierzymy, że dopasowanie kompetencyjne i kulturowe są niezwykle istotne dla obu stron. Dlatego zaprosimy Cię do udziału w 3-etapowym procesie rekrutacji, obejmującym:

  • Krótkie spotkanie zapoznawcze (online)
  • Pogłębioną rozmowę kwalifikacyjną
  • Spotkanie z całym zespołem

który, mamy nadzieję, pozwoli nam się nie tylko poznać, ale i wzajemnie oczarować 🙂

A co w tym wszystkim dla Ciebie?

Forma współpracy

Wybierz dogodną formę współpracy: B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Urlop

Korzystaj z 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu.

Sabbatical leave

Dodatkowy płatny miesiąc urlopu dla osób współpracujących z Piwik PRO co najmniej 5 lat.

Wewnętrzne szkolenia

Rozwijaj się technicznie, doskonal umiejętności miękkie i poznaj Piwik PRO Analytics Suite od podszewki.

Budżet rozwojowy

Świat jest pełen wartościowych źródeł wiedzy. Sięgaj po kursy online, konferencje, szkolenia i wznieś swoje kompetencje na kolejny poziom.

Kafeteria MyBenefit

Coś miłego dla fanów sportu, kultury i zakupów.

Prywatna opieka medyczna.

Solidny pakiet od LuxMed.

Nieskończona przestrzeń do zaangażowania

Dziel się pomysłami, dołączaj do projektów międzyzespołowych lub współtwórz firmę na swój własny sposób.

Elastyczne warunki współpracy

By praca grała z Twoim życiem.

  • Maks. rozmiar pliku: 1 MB.
    Administratorem danych jest Grupa Piwik PRO w składzie Piwik PRO SA (ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław, Polska), Piwik PRO GmbH (Kurfürstendamm 21, 10719 Berlin, Niemcy) i Piwik PRO LLC (222 Broadway, 19th Floor, New York, NY 10038, Stany Zjednoczone). Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz są przechowywane przez okres maksymalnie 36 miesięcy od daty ich pozyskania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy, że Pani/a zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres gdpr@piwik.pro. Więcej informacji znajdzie Pan/i w Polityce Prywatności.