Senior Full Stack Developer

  • Wrocław, Remote

  • 20 000 - 25 000 zł netto (B2B)
    16 600 - 20 750 zł brutto (UoP)

  • JavaScript, Django, Docker

Dołącz do naszego wyjątkowego zespołu produktowego, składającego się z czterech doświadczonych weteranów, którzy wspólnie pracują nad rozwiązaniem kluczowych wyzwań przy użyciu różnorodnych technologii. Nasza praca obejmuje rozwijanie funkcjonalności, takich jak nowe źródła danych dla produktu oraz tworzenie nowych bibliotek open source dla aplikacji internetowych i mobilnych. Ponadto, intensywnie pracujemy nad integracją naszego produktu z innymi rozwiązaniami, aby zapewnić jego zgodność z różnymi ekosystemami aplikacji. Niedawno stworzyliśmy innowacyjne narzędzie do migracji, umożliwiające import danych z Google.

Odnajdziesz się w tej roli, jeśli lubisz pracować z różnymi technologiami zarówno po stronie frontendowej (niekoniecznie związanej z UI), jak i backendowej. Po drodze będziesz miał znaczący wpływ na rozwój zespołu, podejmując kluczowe decyzje techniczne oraz promując sprawdzone metody działania.

Kogo poszukujemy?

Szukamy osób z minimum 4-letnim doświadczeniem w pracy komercyjnej, które cenią współpracę, budowanie relacji oraz wsparcie. Odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli szanujesz otwarte środowisko pracy, gdzie każdy głos jest słyszany, a pomysły są mile widziane. Poszukujemy osób zainteresowanych wspólnym budowaniem i rozwojem naszego portfolio integracji, chcących mieć wpływ na jego kształt oraz podejmowanie kluczowych decyzji związanych z architekturą integracji.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Pracę z wieloma technologiami zarówno po stronie frontendowej, jak i backendowej (z przewagą tej pierwszej)
  • Tworzenie nowych paczek dla frameworków frontendowych, w tym kodowanie, budowanie paczek, testowanie i publikacja
  • Testowanie integracji (testy jednostkowe, integracyjne, E2E)
  • Research i wybór odpowiednich technologii
  • Prowadzenie komunikacji z innymi zespołami produktowymi

By odnaleźć się w tej roli, potrzebne są:

  • Praktyczna znajomość JavaScript (i co najmniej jednego frameworka/biblioteki takiej jak React, Angular, Vue)
  • TypeScript jako preferowana odmiana JS, z której regularnie korzystasz
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego frameworka backendowego (na przykład NestJS/Django)
  • Dobre zrozumienie projektowania/ integracji interfejsów API, w tym praktycznego wykorzystania REST, OAuth i JWT
  • Umiejętność pisania testów (w jednym z narzędzi: Jest/Vitest/Cypress/Playwright/ Cucumber)
  • Umiejętność komponowania i korzystania ze środowiska kontenerowego (Docker
  • Podstawowa znajomość lub gotowość do nauki Kubernetes
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych (np. ataki CSRF, XSS)
  • Praktyczne doświadczenie z bazami danych SQL
  • Biegła znajomość języka polskiego (B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane, ale nie wymagane:

  • Doświadczenie z dodatkowymi językami programowania, takimi jak Python, Node.js
  • Doświadczenie w budowaniu skalowalnych architektur aplikacji internetowych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych na architekturze zorientowanej na mikrousługi
  • Doświadczenie w tworzeniu kodu open source
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych – w technologiach takich jak React Native lub Flutter
  • Ogólna orientacja w ekosystemie analityki internetowej

Co Cię czeka po przesłaniu CV:

  • Rozmowa wprowadzająca (ok. 45 min) z pracownikiem zespołu HR
  • Rozmowa techniczna (ok. 2h) z zespołem
  • Informacja zwrotna

Masz pytania? Odezwij się do:

Kamila Kuc

IT Recruiter

A co w tym wszystkim dla Ciebie?

Forma współpracy

Wybierz dogodną formę współpracy: B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Urlop

Korzystaj z 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu.

Sabbatical leave

Dodatkowy płatny miesiąc urlopu dla osób współpracujących z Piwik PRO co najmniej 5 lat.

Wewnętrzne szkolenia

Rozwijaj się technicznie, doskonal umiejętności miękkie i poznaj Piwik PRO Analytics Suite od podszewki.

Budżet rozwojowy

Świat jest pełen wartościowych źródeł wiedzy. Sięgaj po kursy online, konferencje, szkolenia i wznieś swoje kompetencje na kolejny poziom.

Kafeteria MyBenefit

Coś miłego dla fanów sportu, kultury i zakupów.

Prywatna opieka medyczna i wsparcie psychologiczne

Solidny pakiet medyczny LuxMed oraz konsultacje z ekspertami z zakresu zdrowia psychicznego z Wellbee.

Nieskończona przestrzeń do zaangażowania

Dziel się pomysłami, dołączaj do projektów międzyzespołowych lub współtwórz firmę na swój własny sposób.

Elastyczne warunki współpracy

By praca grała z Twoim życiem.

Tipper

Tipper to nasz autorski sposób na wzajemne docenianie. Wznosi tradycyjne kudosy na kolejny poziom.

Workation

Pracuj i odpoczywaj ze swoim zespołem w najbardziej urokliwych zakątkach Polski.

Ubezpieczenie

Wsparcie w trudnych sytuacjach dzięki ubezpieczeniu na życie od Nationale Netherlanden.