Technical Support Engineer

  • Wrocław, Remote
  • 6 000 - 10 000 net (B2B)
  • HTML, JavaScript

Dołącz do zespołu Service Delivery & Support. Stań się ekspertem Piwik PRO Analytics Suite i pomagaj zespołom technicznym naszych klientów i zaawansowanym użytkownikom platformy w bezproblemowym korzystaniu z produktu.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Szukanie i opracowywanie właściwych rozwiązań technicznych dla klientów
  • Pomaganie klientom w korzystaniu i konfiguracji naszego produktu w najbardziej efektywny sposób
  • Wspieranie klientów we wdrożeniu naszego oprogramowania, na ich stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych, a także w integracji z zewnętrznymi narzędziami.
  • Będziesz wewnętrznym głosem klienta, np. podczas przekazywania informacji zwrotnych zespołom ds. produktu, obsługi klienta, marketingu i sprzedaży
  • Będziesz uczestniczyć w rozmowach telefonicznych z klientami (głównie z UE i USA)

Jakie umiejętności będą ci potrzebne?

  • Płynna znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i piśmie min. C1) oraz pewność siebie w zakresie prowadzenia formalnych rozmów,
  • Swoboda komunikacji w języku polskim (B2)
  • Znajomość HTML/CSS
  • Umiejętność pisania i debugowania fragmentów kodu JavaScript
  • Podstawowa znajomość interfejsów API REST
  • Znajomość dev tools przeglądarek internetowych
  • Zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Nie oczekujemy, że będziesz mieć doświadczenie komercyjne. Szukamy za to prawdziwych entuzjastów technologii, którzy mają za sobą kilka praktycznych doświadczeń. Nie zapomnij umieścić w swoim CV projektów uniwersyteckich/ bootcampowych/ open source, w które byłeś zaangażowany i z których jesteś naprawdę dumny!

Dodatkową zaletą będzie:

  • Wiedza z zakresu marketingu cyfrowego, w tym doświadczenie w zakresie analityki internetowej i narzędzi marketingowych,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Business Intelligence /Data Visualization, takich jak PowerBI lub Tableau,
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi.

A co w tym wszystkim dla Ciebie?

Forma współpracy

Wybierz dogodną formę współpracy: B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Urlop

Korzystaj z 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu.

Sabbatical leave

Dodatkowy płatny miesiąc urlopu dla osób współpracujących z Piwik PRO co najmniej 5 lat.

Wewnętrzne szkolenia

Rozwijaj się technicznie, doskonal umiejętności miękkie i poznaj Piwik PRO Analytics Suite od podszewki.

Budżet rozwojowy

Świat jest pełen wartościowych źródeł wiedzy. Sięgaj po kursy online, konferencje, szkolenia i wznieś swoje kompetencje na kolejny poziom.

Kafeteria MyBenefit

Coś miłego dla fanów sportu, kultury i zakupów.

Prywatna opieka medyczna.

Solidny pakiet od LuxMed.

Nieskończona przestrzeń do zaangażowania

Dziel się pomysłami, dołączaj do projektów międzyzespołowych lub współtwórz firmę na swój własny sposób.

Elastyczne warunki współpracy

By praca grała z Twoim życiem.

  • Maks. rozmiar pliku: 2 MB.
    Administratorem danych jest Grupa Piwik PRO w składzie Piwik PRO SA (ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław, Polska), Piwik PRO GmbH (Kurfürstendamm 21, 10719 Berlin, Niemcy) i Piwik PRO LLC (222 Broadway, 19th Floor, New York, NY 10038, Stany Zjednoczone). Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz są przechowywane przez okres maksymalnie 36 miesięcy od daty ich pozyskania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy, że Pani/a zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres gdpr@piwik.pro. Więcej informacji znajdzie Pan/i w Polityce Prywatności.