Jesteśmy Piwik PRO, firmą z sercem we Wrocławiu o rosnącym międzynarodowym zasięgu. Rozwijamy pierwszą skupioną na prywatności alternatywę dla Google Analytics. W naszym zespole zajmujemy się dwoma produktami. Tag Managerem, czyli narzędziem umożliwiającym implementacje analityki bez użycia kodu oraz Consent Managerem, pozwalającym na przechowywanie zgód oraz wygodne zarządzanie nimi przez użytkownika.
Promujemy świadomość w obszarze prywatności danych i bezpieczeństwa wśród organizacji i wszystkich, którym ten temat jest bliski. Kluczowe funkcjonalności naszego produktu udostępniamy za darmo w ramach Piwik PRO Core.
Nasz produkt tworzymy od zera. To przekłada się na wiele wolności, wpływu i naprawdę unikalne środowisko pracy. Dołączając do nas:
- Masz kontekst. Widzisz w całości produkt i perspektywę jego długofalowego rozwoju
- Masz wpływ. Kształtujesz doświadczenie naszych klientów
- Masz znaczenie. Przedstawiasz i wdrażasz swoje pomysły
Jesteśmy 9-osobowym zespołem. Mamy 3 frontend developerów, 2 backendów (+Ty), 2 QA, Product Designera i Product Managera.
Na start przydadzą Ci się
- Bardzo dobra znajomość PHP (5 lat doświadczenia)
- Podstawowa znajomość JavaScript
- Praktyczne rozumienie SOLID, CQRS, REST API
- Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
- Doświadczenie w pracy z mikroserwisami
- Przywiązanie do jakości i testowania własnego kodu
- Bardzo dobra znajomość języka polskiego
- Swoboda w komunikacji pisemnej w języku angielskim
W naszym produkcie wykorzystujemy:
- PHP (Symfony 4+, Doctrine, Behat, PHPUnit)
- JavaScript (ECMAScript 5+, React/Angular, Redux, Jest)
- Java (Spring, Vert.x, JUnit)
- MySQL, Redis, RabbitMQ, Consul
- NGINX, Docker, Ansible, Kubernetes, Jenkins
- Git, GitHub, SemVer
*Nie musisz znać wszystkiego – ważne, żebyś miał/miała styczność z większością wymienionych technologii i był/a gotowy/a poszerzyć horyzonty o pozostałe 🙂