Mid JavaScript Engineer

  • Wrocław, Remote

  • 11 000 - 19 000 zł netto (B2B)
    9 100 - 13 280 zł brutto (UoP)

  • React

Współpraca międzyzespołowa odgrywa kluczową rolę w Piwik PRO przy rozwijaniu produktu umożliwiającego analizę zachowań użytkowników na stronach internetowych i w aplikacjach. Jednocześnie kładziemy ogromny nacisk na prywatność i bezpieczeństwo danych użytkowników. Wierzymy, że korzystanie z oprogramowania powinno być przyjemnym doświadczeniem, dlatego skupiamy się na integracji naszego rozwiązania z technologicznym środowiskiem naszych klientów.

Dołączysz do Teamu Analytics, odpowiedzialnego za moduł Analytics. Jest to główny moduł Piwik PRO Analytics Suite, gdzie użytkownicy naszego produktu mają dostęp do swoich raportów i analiz. Dołączysz do zespołu liczącego 13 osób i będziesz ściśle współpracować z dwoma innymi starszymi programistami JavaScript.

Wyzwania:

  • Współtworzenie i utrzymanie frontendu dla modułu Analytics z dużą bazą kodu, napisanym w React i Redux (bez TypeScript).
  • Współtworzenie i utrzymanie współdzielonej biblioteki komponentów interfejsu użytkownika między zespołami.
  • Aktywny udział w spotkaniach zespołu dotyczących wprowadzonych rozwiązań.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu (Backend, QA, Design).
  • Identyfikacja zależności między frontendem a backendem oraz elementami projektowymi w celu dokładnego planowania pracy w sprintach.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w rozwoju frontendu i znajomości ekosystemu (ECMAScript 8+, Redux, moduły CSS) React (v18, zarówno style klasowe, jak i hooks).
  • Dobrej znajomości protokołu HTTP i interfejsu REST API.
  • Dobrej znajomości GIT (GitHub).
  • Doświadczenia z Webpack oraz Yarn.
  • Otwartości na pracę w zespole i nad wspólnym kodem (clean code z obowiązkowym code review).
  • Praktyki w korzystaniu z IDE z ESLint.
  • Umiejętności korzystania z bibliotek frontendowych na podstawie ich dokumentacji.
  • Podstawowej wiedzy o narzędziach deweloperskich przeglądarki (konsola, sieć, przechowywanie).
  • Praktycznej wiedzy z zakresu testowania jednostkowego i pisania zestawów testów w RTL.
  • Znajomości WebSockets.
  • Znajomości zasad UI/UX.
  • Podstawowej znajomości Linuxa.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2) i polskiego (co najmniej na poziomie C1).

Bylibyśmy zachwyceni, gdybyś miał/a:

  • Znajomość bibliotek JavaScript, takich jak Lodash i Moment.js.
  • Znajomość dziedziny analizy internetowej.
  • Podstawową wiedzę z zakresu korzystania z Docker.
  • Zaznajomienie z podstawowymi zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa aplikacji internetowych (takimi jak ataki CSRF oraz XSS).

Czego możesz się spodziewać po przesłaniu CV:

  • Krótkiej wstępnej rozmowy telefonicznej (30–45 minut).
  • Krótkiego zadania próbnego.
  • Rozmowy technicznej (120 minut).
  • Decyzji i feedbacku.

Masz pytania? Odezwij się do:

Kamila Kuc

IT Recruiter

A co w tym wszystkim dla Ciebie?

Forma współpracy

Wybierz dogodną formę współpracy: B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Urlop

Korzystaj z 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu.

Sabbatical leave

Dodatkowy płatny miesiąc urlopu dla osób współpracujących z Piwik PRO co najmniej 5 lat.

Wewnętrzne szkolenia

Rozwijaj się technicznie, doskonal umiejętności miękkie i poznaj Piwik PRO Analytics Suite od podszewki.

Budżet rozwojowy

Świat jest pełen wartościowych źródeł wiedzy. Sięgaj po kursy online, konferencje, szkolenia i wznieś swoje kompetencje na kolejny poziom.

Kafeteria MyBenefit

Coś miłego dla fanów sportu, kultury i zakupów.

Prywatna opieka medyczna i wsparcie psychologiczne

Solidny pakiet medyczny LuxMed oraz konsultacje z ekspertami z zakresu zdrowia psychicznego z Wellbee.

Nieskończona przestrzeń do zaangażowania

Dziel się pomysłami, dołączaj do projektów międzyzespołowych lub współtwórz firmę na swój własny sposób.

Elastyczne warunki współpracy

By praca grała z Twoim życiem.

Tipper

Tipper to nasz autorski sposób na wzajemne docenianie. Wznosi tradycyjne kudosy na kolejny poziom.

Workation

Pracuj i odpoczywaj ze swoim zespołem w najbardziej urokliwych zakątkach Polski.

Ubezpieczenie

Wsparcie w trudnych sytuacjach dzięki ubezpieczeniu na życie od Nationale Netherlanden.